Haftaiçi saat 15:00'a kadar verilmiş olan siparişler aynı gün içerisinde, 15.00'dan sonra verilmiş olan siparişler ise ertesi iş gününde kargoya teslim edilir. Cumartesi günü saat 12:00'a kadar verilmiş olan siparişler aynı gün içerisinde, 12:00'dan sonra verilmiş olan siparişler ise Pazartesi günü kargoya teslim edilir. Siparişiniz kargo firması tarafından şehir merkezinde ikamet ediyorsanız 2-3 iş günü içerisinde, aksi durumda en geç bir hafta içerisinde teslim edilir.
 
Kargoya verildikten sonra siparişinizi web sayfamızdaki hesabınızdan "siparişlerim" bölümünden kargo takip numarası ile takip edebilirsiniz.
 
Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. www.felixkitap.com sipariş yetkilisine durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak ister misiniz?